توسعه فردی


توسعه فردی شامل یادگیری مهارت‌های لازم و ضروری برای رسیدن به اهداف، ارزیابی خصوصیات و به حداکثر رساندن پتانسیل‌هایمان در راه رسیدن به این اهداف است. فرایند توسعه فردی یک فرایند مادام العمر و پیوسته است که لذت رضایت از در مسیر بودن را برای ما به همراه دارد. 


هفت نکته برای موفقیت در مذاکره

هفت نکته برای موفقیت در مذاکره

مذاکره، که یکی از مهارت‌های نرم مهم است، در تمام ابعاد زندگی کاربرد  دارد. در زندگی شخصی و در دنیای تجارت، در اداره‌ مملکت و حتی میان ملت‌های  مختلف جهان، مذاکره به‌طوردائم در جریان است.

برای توسعه فردی خودت برنامه‌ریزی کن!

برای توسعه فردی خودت برنامه‌ریزی کن!

برنامه توسعه فردی به‌طور معمول یک برنامه رسمی است که از طریق درک بهتر از شرایط حرفه‌ای حال حاضرتان، به شما اجازه می‌دهد تا نقاط ضعف شناسایی شده خودتان را تقویت کنید، عملکرد کلی خودتان را بهبود ببخشید، مهارت‌ها و شایستگی‌های ایجاد شده در خودتان را تقویت کرده و شکوفا کنید، چشم‌اندازی از اهداف شخصی یا شغلی، کوتاه مدت و بلند مدت خودتان داشته باشید.

توسعه فردی چیست؟

توسعه فردی چیست؟

توسعه فردی یکی از مهم‌ترین مباحثی است که هر انسان موفق در عصر حاضر باید به آن توجه کند. در این مطلب معرفی کاملی از توسعه فردی را به شما ارائه کرده‌ایم.

چرا به توسعه فردی نیاز داریم؟

چرا به توسعه فردی نیاز داریم؟

توسعه فردی یک فرایند پیوسته و مادام العمر است که افراد می توانند از طریق آن مهارت­ ها و شایستگی­ های خود را ارزیابی کنند، اهداف خود در زندگی را در نظر گرفته و هدف گذاری صحیحی داشته باشند تا با درک درستی از پتانسیل های خود به حداکثرسازی توانمندی خود بپردازند.

تمام مقالات منتشر شده در وب‌سایت طاتا آکادمی توسط تیم تولید محتوای آکادمی تهیه و تدوین می‌شوند. تیم تولید محتوای طاتا آکادمی متشکل از چهار زیرگروه یوگا و زندگی، تغذیه سالم، علم انرژی و توسعه فردی است. مطالب منتشر شده در وب‌سایت طاتا آکادمی توسط افراد متخصص تهیه شده و پس از بررسی های لازم منتشر شده است. با این وجود، در صورت وجود هرگونه اشتباه یا نکات مبهم حتما نظرات خود را به ما اعلام کنید و ما را در بالا بردن کیفیت محتوا یاری فرمایید.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...