درباره ما

 

به طاتا آکادمی خوش آمدید

ماموریت ما

ما در طاتا آکادمی به دنبال الهام بخشیدن به افراد برای گام برداشتن در راستای زندگی شادتر و سالم تر با رویکرد یوگا هستیم. در راستای این ماموریت، تلاش می کنیم با فراهم کردن خدمات متنوع به صورت آنلاین و آفلاین شما را در مسیر رشد، آگاهی و داشتن زندگی شاد و سالم همراهی کنیم. 

تعهد ما در طاتا آکادمی، تشکیل یک مجموعه کامل و حرفه ای برای ترویج و آموزش سبک زندگی صحیح برای بشر امروزی با تمام مشغله ها و تنش ها است؛ این که بتوانیم به کمک مفاهیم و دستورات یوگا، نکات سلامتی آیورودا و با آگاهی از ابعاد جسمی، ذهنی و روحانی خود، یک زندگی شادتر و سالم تری را تجربه کنیم؛ این که یکایک ما بتوانیم با یادگیری اصول سالم زیستن، در مسیر رشد و ارتقا مهارت های شخصی، بالا بردن توانمندی ها و آگاهی از تمام استعداد های بالقوه درونی مان قدم برداریم و به اهدافمان دست پیدا کنیم.

مختصری درباره موسس

مجموعه طاتا آکادمی در سال 1390 ، با نام «آرامش زندگی» توسط مربی بین المللی یوگا، سرکار خانم طاهره خورسند تأسیس شد (که هم اکنون «آرامش زندگی» بخشی از مجموعه طاتا آکادمی است). ایشان تجربه 14 سال تمرین، مطالعه و آموزش در مسیر تعالیم و آموزه های علوم ودایی و خودشناسی را در تار و پود طاتا آکادمی در هم تنیده اند تا با ایجاد مجموعه ای شاداب و الهام بخش، در مسیر دستیابی به اهداف جمعی که همان گسترش شادابی، نشاط و سلامتی در جامعه است قدم بردارند. ایشان در سبکهای مختلف شیواناندا، آشتنگاوینیاسا و آیینگار دوره های مربیگری گذرانده و سپس با همکاری مؤسسات مختلف شروع به تدریس و آموزش تعالیم یوگا پرداخته اند. خانم خورسند جزو مربیان مورد تایید فدراسیون یوگا و موسسه بین المللی آلیانس یوگا نیز هستند. 

زیر مجموعه ها

مجموعه طاتا آکادمی با همکاری جمعی از مربیان برجسته یوگا و همچنین کارشناسان مجرب و حرفه ای در حوزه های تغذیه، سلامتی، روانشناسی و مهارت های فردی سعی بر آموزش اصولی و حرفه ای این تعالیم به رهجویان یوگا و مشتاقان سبک زندگی سالم و صحیح را دارد. از مهم ترین زیر مجموعه های طاتا آکادمی می توان به «آرامش زندگی» اشاره کرد که قدیمی ترین زیر مجموعه طاتا آکادمی است و در زمینه آموزش یوگا متمرکز است. بزودی زیر مجموعه های دیگر طاتا آکادمی معرفی خواهد شد.

اهداف

هدف ما ایجاد فضایی آرامش بخش برای تمرینات بدنی و ذهنی و همچنین برگزاری دوره ها و کلاس های تخصصی در این زمینه و معرفی و تعلیم مفاهیم و معلومات تخصصی به تمام دوست داران آرامش و آگاهی و سلامتی است.

عضویت وب‌سایت

عضویت وب‌سایت