مقالات

زندگی ما متشکل از جنبه های گوناگونی است. زمانی که در مسیر رشد و آگاهی گام برمیداریم و به دنبال یک سبک صحیح در زندگی فردی و اجتماعی خود هستیم، لازم است که همه جانبه و در تمامی ابعاد سطح دانش خود را بالا ببریم و بتوانیم بیش از پیش در رفتارها و عادات خود تغییرات ایجاد کنیم. در اینجا شما می توانید در حوزه های زیر با ما همراه باشید و از مطالب بهره ببرید.

یوگا افراد را به تمرکز به دنیای درونی خویش، در حین تنفس، تمرکز و کشش وا‌می‌دارد.یوگا به ما می‌آموزد که به‌جای تمرکز روی تمام جنبه‌های منفی زندگی، هرروز دریک زمان مشخص، از جنبه‌های مثبت زندگی لذت برده و با انواع موقعیت‌های استرس‌زا مقابله نماییم.
برای آشنایی بیشتر با یوگا بر روی تصویر فوق کلیک کنید.

ما همانی هستیم که می خوریم. پس بسیار مهم است که تغذیه و ورودی بدن ما چه موادی و با چه سبکی میباشند. در فرایند آگاهی و سبک زندگی سالم یکی از مهمترین موارد، نحوه خوردن و نوع تغذیه ما می باشد. علم تغذیه بسیار گسترده و نیازمند مطالعه و یادگیری است و ما در این بخش شما را با این مطالب آشنا می کنیم. برای مشاهده بخش مقالات این حوزه، روی تصویر کلیک کنید

توسعه فردی شامل یادگیری مهارت های لازم و ضروری برای رسیدن به اهداف، ارزیابی خصوصیات و به حداکثر رساندن پتانسیل هایمان در راه رسیدن به این اهداف است. فرایند توسعه فردی یک فرایند مادام العر و پیوسته است که لذت رضایت از در مسیر بودن را برای ما به همراه دارد.
برای مشاهده مقالات مرتبط با توسعه فردی، روی تصویر کلیک کنید.

انرژی کیهانی به صورت طبیعی از طریق چاکراها، به بدن منتقل می‌شود و انرژی لازم برای فعالیت‌های بدن را تأمین می‌کند. با آگاهی از بعد انرژیکی، چاکراها و بهره مندی از روش های پاکسازی و متعادل سازی، می توان همزمان با کالبد جسمانی روی کالبد اختری و پرانیک نیز اثر گذاشت و سطح انرژی حیاتی خویش را افزایش داد.
انجام یوگا، دریافت ریکی،تمرینات ذهنی یا راهکارهای مثل ماساژ و سایر روشهای مکمل با بالا بردن انرژی حیاتی بدن (پرانا) و آزاد سازی انرژی های بلوکه شده ، زمینه یک ذهن آرام و متعادل و بدنی سالم و شاداب وتجربه زندگی با کیفیت عالی را فراهم می آورد. برای مطالعه مقالات مرتبط روی تصویر کلیک کنید.

عضویت وب‌سایت

عضویت وب‌سایت