کلاس ترمیک یوگا (آنلاین)

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

تقریبا مناسب 5 / 5. شمارش آرا: 115

تا این لحظه رای داده نشده است.

300,000 تومان

معرفی دوره

 

دوره آموزش آنلاین یوگا مبتدی

هر ترم از دوره آموزش آنلاین یوگا مبتدی در طاتا آکادمی، در هشت جلسه یک ساعته برگزار می‌شود و مبانی آموزش یوگا در طول شش ترم، ارائه می‌گردد. فرایند شرکت در کلاس آموزش آنلاین یوگا مبتدی به این صورت است که شما ابتدا در وب‌سایت طاتا آکادمی ثبت‌نام می‌کنید، سپس از طریق همین صفحه، سطح و ترم را انتخاب می‌کنید و در نهایت با انتخاب دکمه ثبت نام، به صفحه پرداخت امن هدایت می‌شوید.

پس از تکمیل فرایند ثبت نام، هر زمان که وارد پنل کاربری خود شوید می‌توانید ضمن دسترسی به کلاس‌ها، تمام دوره‌هایی که ثبت‌نام نموده‌اید را مشاهده کنید.

در طراحی هر یک از جلسات کلاس‌ها در هر ترم، به منظور تسهیل فرایند آموزش شما و هم‌چنین حفظ کیفیت تمرینات‌تان، سعی کرده‌ایم از طولانی شدن زمان فایل‌ها جلوگیری کنیم و به‌جای یک فایل طولانی، هر جلسه را در قالب چهار فایل ویدیویی تدوین کنیم. بنابراین، هر جلسه شامل چهار فایل آموزش ویدیویی یوگا و یک فایل صوتی شاواسانا است تا بتوانید در پایان تمرینات فیزیکی (آساناها) تمرین ذهنی را نیز تجربه کنید.

 

دوره آموزش آنلاین یوگا متوسطه

ترم‌های کلاس آموزش آنلاین یوگا سطح متوسط در طاتا آکادمی، در هشت جلسه و در قالب جلسات یک ساعته برگزار می‌شود. در این سطح، نسبت به سطح مبتدی، آساناهای قدرتی‌تر یوگا و همچنین مبانی پرانایاما با تمرکز بر یادگیری تنفس کامل یوگی در طول شش ترم، از پایه ارائه می‌گردد. فرایند شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا به این صورت است که شما ابتدا در وب‌سایت طاتا آکادمی ثبت‌نام می‌کنید، سپس از طریق همین صفحه، سطح و ترم  را انتخاب می‌کنید و در نهایت با انتخاب دکمه ثبت نام، به صفحه پرداخت امن هدایت می‌شوید.

پس از تکمیل فرایند ثبت نام، هر زمان که وارد پنل کاربری خود شوید می‌توانید ضمن دسترسی به کلاس‌ها، تمام دوره‌هایی که ثبت‌نام نموده‌اید را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است، مربیان طاتا آکادمی، با حفظ کیفیت و رعایت اصول دوره‌های آموزشی حضوری در کلاس‌های آنلاین یوگا، تا پایان فرایند آموزش پشتیبانی‌های لازم را فراهم می‌کنند تا با خیال آسوده در مسیر پرتوجویی گام بردارید.

 

دوره آموزش آنلاین یوگا پیشرفته

دوره‌های آموزش آنلاین یوگا سطح پیشرفته در طاتا آکادمی نیز همانند سطوح مبتدی و متوسطه در هشت جلسه و در قالب جلسات یک ساعته برگزار می‌شود و مبانی آموزش یوگا پیشرفته در طول شش ترم، ارائه می گردد. این سطح مناسب کسانی است که چتد سال سابقه تمرین یوگا دارند و به آشنایی مناسبی از مفاهیم، فلسفه و آساناهای یوگا و هم‌چنین آگاهی قابل قبول از جسم و ذهن خود رسیده‌اند و چه از نظر توانایی بدنی و چه از نظر پزشکی هیچ‌گونه محدودیتی برای تمرینات این سطح ندارند.

فرایند ثیت‌نام و شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا در سطح پیشرفته نیز همانند سطوح دیگر است. شما پس از ثبت‌نام در وب‌سایت طاتا آکادم و انتخاب سطح پیشرفته و ترم مدنظر و تکمیل فرایند ثبت‌نام در کلاس، می‌توانید از فایل‌های کلاس  استفاده نمایید.

 

آموزش آنلاین یوگا
کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا در طاتا آکادمی از سطح مبتدی تا پیشرفته

 

چرا آموزش آنلاین یوگا؟

یوگا رشته‌ای است که از طریق تمرینات تکنیکی مختلف بدن و ذهن شما را متحد می‌کند. هر زمانی که حرف از یوگا و کلاس یوگا به میان می‌آید، افراد معمولا به دنبال «نزدیک‌ترین کلاس یوگا» در اطراف محل اقامت خود می‌گردند. در حالی که یوگا را می‌توان به‌صورت آنلاین نیز یاد گرفت و تمرین کرد.

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید: چرا آموزش آنلاین یوگا؟ در جواب باید بگوییم، آن‌هایی که یوگا را شروع می‌کنند و در مسیر قرار می‌گیرند، بلافاصله عاشقش می‌شوند. خودتان را در حالتی تصور کنید که نیاز به آرامش و دور شدن از اضطراب و استرس دارید و در لحظه می‌خواهید با انجام تکنیک‌ها و تمرینات یوگا، روح وذهن خودتان را رها کنید، به اصطلاح ریلکس کنید.

این لحظه ممکن است ساعت 1 بامداد، 12 ظهر یا هر زمان دیگری باشد. طبیعتا دو راه برای شما وجود دارد: یا یک مربی یوگا را 24 ساعته در اختیار بگیرید تا هر زمان که نیاز داشتید با شما تمرین کند، یا این‌که گزینه منطقی‌تر را انتخاب کنید. دقیقا درست حدس زدید، این گزینه آموزش آنلاین یوگا است. جایی که شما هر زمان اراده کنید با ورود به پنل کاربریتان بتوانید تمرین کنید و آرامش خودتان را بازیابی کنید.

شما با انتخاب گزینه آموزش آنلاین یوگا، هر زمانی، در هر مکانی که خودتان بخواهید می‌توانید یوگا کنید. به همین سادگی شما می‌توانید درجات بالای تعادل، آرامش و سلامتی را در زندگی‌تان تجربه کنید، ذهنتان را از دغدغه‌ها خالی و رها و استرس را کاهش دهید.

در ادامه می‌خواهیم به مزایای شرکت در کلاس آموزش آنلاین یوگا بپردازیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

مزیت‌های کلاس آموزش آنلاین یوگا

مزیت‌های بسیاری می‌توان برای کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا پیدا کرد که هر کدام می‌تواند دلیل قانع کننده‌ای برای ثبت‌نام در این کلاس‌ها و دوره‌ها باشد. ما سعی می‌کنیم واقع‌بینانه‌تر به قضیه نگاه کنیم.

کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا، به خصوص برای افراد مبتدی یک گزینه بسیار منطقی است. ما قصد نداریم نظرمان را تحمیل کنیم، پس بیایید بی‌طرفانه به قضیه نگاه کنیم. شما حتی اگر کاملا به مزیت‌های یوگا آشنا و واقف باشید، مسائلی وجود دارد که مانع از حضور شما در کلاس یوگا می‌شود و یا این مساله را برای شما دشوار می‌کند.

هماهنگی زمان کلاس با زمان کار، زندگی اجتماعی، وظایفی که در منزل به عهده دارید و کارهای شخصی‌تان، مواردی است که ممکن همواره ذهن شما را درگیر کند و مانع از بهره‌مندی شما از فواید یوگا شود.

در اینجاست که شما می‌توانید مزایای زیر را در نظر داشته باشید و در تصمیم‌گیری خودتان لحاظ کنید:

  • بدون محدودیت مکانی هر جایی که دوست داشتید یوگا کنید: با انتخاب کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا، دیگر نیاز نیست برای تمرین به مکان خاصی بروید یا برای به موقع رسیدن به کلاس نگران ترافیک و … باشید، لازم نیست نگران باک خالی و صف پمپ بنزین باشید. هر جایی که هستید، تنها کافی است مت خود را پهن کنید و شروع کنید.  
  • محدودیت‌های جغرافیایی و مسافتی را فراموش کنید: اگر در شهری کوچک و به دور از مراکز و موسسات یوگا زندگی می‌کنید، اگر در نزدیکی محل زندگی شما باشگاه یوگا وجود ندارد و یا چنانچه در خارج از کشور زندگی می‌کنید، دیگر لازم نیست نگران باشید. هیچ‌یک از این موارد نمی‌تواند مانع از همراهی شما با یک مربی بین‌المللی و شناخته‌شده یوگا شود. کلاس آموزش آنلاین یوگا برای شماست!
  • هر ساعت از شبانه روز که بخواهید، یوگا کنید: زمانی که در کلاس آموزش آنلاین یوگا ثبت‌نام می‌کنید، کلاس‌ها در هر ساعتی از شبانه روز در اختیار شماست. هر زمان که اراده کنید می‌توانید تمرین کنید!
  • با هزینه کم‌تر، در یک کلاس یوگای با کیفیت ثبت‌نام کرده‌اید: هزینه ثبت‌نام در کلاس آموزش آنلاین یوگا به مراتب کم‌تر از کلاس‌های حضوری است، با این حال کیفیت مطالب عنوان شده در دوره و موارد در نظر گرفته شده در طراحی دوره آنلاین تفاوتی با کلاس‌های حضوری ندارد. علاوه‌بر‌این سایر هزینه‌های شما نظیر هزینه رفت‌وآمد و … کاهش پیدا می‌کند.

نوشتن دیدگاه