کلاس آنلاین یوگا ترمیک (ویدیویی)

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 4.9 / 5. شمارش آرا: 155

تا این لحظه رای داده نشده است.

500,000 تومان

معرفی دوره

در تمامی سطوح کلاس آنلاین یوگا ترمیک شما شش ترم را مشاهده می­‌کنید که هر ترم یوگا مشتمل بر هشت جلسه است. در هر جلسه شما حدود یک ساعت فایل تصویری تمرینات بدنی یوگا (آسانا) را به صورت ویدیو ضبط شده دریافت می‌کنید که به‌منظور سهولت استفاده و دسترسی راحت‌تر به ۴ بخش تقسیم شده‌اند.

در هر جلسه از کلاس آنلاین یوگا، علاوه بر فایل‌های ویدیویی آموزش آساناها، یک فایل صوتی تمرین ذهنی شاواسانا (وانهادگی ذهنی) نیز خواهید داشت. در واقع شما با ثبت نام در هر ترم از کلاس آنلاین یوگا، همزمان هم روی جسم و هم روی ذهن خود کار خواهید کرد.

طراحی تمرینات کلاس آنلاین یوگا ترمیک به گونه‌ای در نظر گرفته شده است که شما بتوانید از پایه‌ای‌ترین حالت شروع کنید و گام به گام و اصولی با ما جلو بروید و پیشرفت کنید. در دوره ترمیک یوگا شما با خیال آسوده و بدون عجله یا آسیب تک تک آساناهای یوگا را تجربه خواهید کرد.

در کلاس آموزش آنلاین یوگا در طاتا آکادمی مهم‌ترین نکته این است که شما محدودیت زمانی برای انجام تمرینات ندارید و با ثبت‎‌نام در هر یک از کلاس ها و دوره‌ها، بلافاصله، فایل‌های دوره در پنل شما قرار می‌گیرند و به راحتی می‌توانید آموزش و تمرین یوگا را شروع کنید.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، کلاس آنلاین یوگا در وب‌سایت طاتا آکادمی در سه سطح، سطح‌بندی شده است تا هر فرد با توجه به توانایی‌ها و میزان سابقه تمرینی که دارد در سطح مناسب با خودش ثبت‌نام کند. در ادامه هر سطح را به صورت مفصل توضیح داده‌ایم. لطفا ویدیوی معارفه هر سطح را مشاهده نمایید.

چنانچه در انتخاب سطح مناسب مطمئن نیستید، می توانید از طریق صفحه تماس با ما درخواست زمان مشاوره تعیین سطح کنید تا مربیان ما با شما تماس حاصل کرده و در انتخاب سطح و ترم مناسب شما را راهنمایی کنند. 

 

دوره آموزش آنلاین یوگا مبتدی

هر ترم از دوره آموزش آنلاین یوگا مبتدی در طاتا آکادمی، در هشت جلسه یک ساعته برگزار می‌شود و مبانی آموزش یوگا در طول شش ترم، ارائه می‌گردد. فرایند شرکت در کلاس آنلاین یوگا مبتدی به این صورت است که شما ابتدا در وب‌سایت طاتا آکادمی ثبت‌نام می‌کنید، سپس از طریق همین صفحه، سطح و ترم را انتخاب می‌کنید و در نهایت با انتخاب دکمه ثبت نام، به صفحه پرداخت امن هدایت می‌شوید.

پس از تکمیل فرایند ثبت نام، هر زمان که وارد پنل کاربری خود شوید می‌توانید ضمن دسترسی به کلاس‌ها، تمام دوره‌هایی که ثبت‌نام نموده‌اید را مشاهده کنید.

در کلاس آموزش آنلاین یوگا سطح مبتدی در واقع از پایه و به اصطلاح الفبای یوگا شروع می‌شود. اگر شما جزو آن دسته افرادید که تابحال یوگا نکردید، هیچ آشنایی از تمرینات یوگا ندارید، بدن خشکی دارید و یا در حد یک یا دو ترم تمرین داشته‌اید این سطح مناسب شماست.

در کلاس آنلاین یوگا مبتدی هدف ما افرادی هستند که بدن کاملا معمولی دارند و آسیب دیدگی خاصی ندارند. شاید در حد یک کمر درد یا گردن درد ساده یا مشکل قوز و خمیدگی که به‌طور معمول و به دلیل الگوی زندگی نامناسب شهری در اغلب افراد عادی جامعه شایع است، داشته باشید، اما جای نگرانی نیست.

«اگر شما از مشکلات جدی جسمی یا ذهنی رنج می برید اول با پزشک خود مشورت کنید و بعد به دوره یوگاتراپی (یوگا درمانی) مراجعه کنید»

در دوره آموزش و کلاس آنلاین یوگا سطح مبتدی شما در طول شش ترم متوالی و ۴۸ ساعت فایل آموزشی قدم به قدم با مربی بین‌المللی و حرفه‌ای، از ساده‌ترین حالات و حرکات تا سطح متوسطه بالا خواهید رفت.

طراحی تمرین در این سطح برگرفته از سبک آیینگار و شیواناندا است و شما با کمک ابزارها، بدن خود را اصلاح و به فرم اصلی برمی‌گردانید.

شما بعد از دوره آموزش آنلاین یوگا مبتدی، بسیاری از انقباضات، خشکی‌ بدن و دردهایتان برطرف می‌شود، از سلامتی نسبی عمومی خوبی برخوردار خواهید شد و تاثیرات عمومی یوگا را بر ذهن و جسمتان حس خواهید کرد.

تجربیاتی اعم از کاهش درد، آرامش درونی، خواب بهتر، استرس کمتر، انعطاف عضلات و مفاصل از نتایج انجام این تمرینات خواهد بود که در مجموع باعث بهتر شدن حالتان می‌شود.

البته قابل ذکر هست که یوگا آنقدر تاثیرات فوق‌العاده‌ای دارد که شما در ابتدا و شروع اولین ترم نیز، اثراتش را مشاهده خواهید کرد. با این حال، به‌مرور زمان و با گذشت چندین ترم، این اثرات پایدار و عمیق خواهند شد.

در طراحی هر یک از جلسات کلاس‌ها در هر ترم، به منظور تسهیل فرایند آموزش شما و هم‌چنین حفظ کیفیت تمرینات‌تان، سعی کرده‌ایم از طولانی شدن زمان فایل‌ها جلوگیری کنیم و به‌جای یک فایل طولانی، هر جلسه را در قالب چهار فایل ویدیویی تدوین کنیم. بنابراین، هر جلسه شامل چهار فایل آموزش ویدیویی یوگا و یک فایل صوتی شاواسانا است تا بتوانید در پایان تمرینات فیزیکی (آساناها) تمرین ذهنی را نیز تجربه کنید.

 

دوره آموزش آنلاین یوگا متوسطه

ترم‌های کلاس آنلاین یوگا سطح متوسط در طاتا آکادمی، در هشت جلسه و در قالب جلسات یک ساعته برگزار می‌شود. در این سطح، نسبت به سطح مبتدی، آساناهای قدرتی‌تر یوگا و همچنین مبانی پرانایاما با تمرکز بر یادگیری تنفس کامل یوگی در طول شش ترم، از پایه ارائه می‌گردد. فرایند شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا به این صورت است که شما ابتدا در وب‌سایت طاتا آکادمی ثبت‌نام می‌کنید، سپس از طریق همین صفحه، سطح و ترم  را انتخاب می‌کنید و در نهایت با انتخاب دکمه ثبت نام، به صفحه پرداخت امن هدایت می‌شوید.

پس از تکمیل فرایند ثبت نام، هر زمان که وارد پنل کاربری خود شوید می‌توانید ضمن دسترسی به کلاس‌ها، تمام دوره‌هایی که ثبت‌نام نموده‌اید را مشاهده کنید.

در آموزش آنلاین یوگا متوسطه، سطح آموزش‌ها در کل دشوارتر و استقامتی‌تر ازسطح مبتدی است. شما با ابعاد جدیدی از آساناها روبه‌رو می‌شوید و چالش بیشتری نسبت به مبتدی پیش رو دارید.

مبنای آموزش این سطح بر این است که افرادی که حداقل شش ماه سابقه یوگا دارند، دوره مبتدی را پشت سر گذاشته‌اند و هیچ محدودیت فیزیکی ندارند، می‌توانند در کلاس آموزش یوگا متوسطه شرکت کنند. هم‌چنین، لازمه شرکت در این دوره این است که فرد  آشنایی خوبی اول با بدن خود و بعد با آساناهای پایه داشته باشد و الفبای ورود به حرکات مقدماتی را بداند.

شما در کلاس آنلاین یوگا سطح متوسطه، یک سری از آساناهای قدرتی را تجربه می‌کنید و فشاری که به بدن شما وارد می‌شود بیشتر است. طراحی تمرین در این سطح برگرفته از سبک آیینگار و آشتانگا وینیاسا است.

در سطح متوسطه یوگا، حرکات پیچیده آموزش داده نمی­شود، بلکه شما در همان آساناهای دوره مبتدی اما با حالات متفاوتی وارد می­شوید و قدرت تنفس و اثر دم و بازدم را روی بدنتان کشف خواهید کرد.

دوره آموزش آنلاین یوگا سطح متوسطه مخصوص افرادی است که می‌خواهند خود را محک بزنند، برای دوره پیشرفته آماده شوند و تمایل دارند از لحاظ استقامتی کیفیت و آمادگی بدن خود را بالا ببرند.

دقت کنید که در یوگا هیچ عجله‌ای وجود ندارد و شما باید در آرامش و رهایی کامل ذهن، حرکات را بیاموزید. به عبارت دیگر، صرفا ورود شما به مرحله بالاتر بیانگر این نمی‌تواند باشد که شما آساناها و حالات یوگا را به درستی آموزش دیده‌اید. در این مسیر صبر و پشتکار نقش کلیدی خواهد داشت.

پس اگر هنوز در دوره مبتدی دچار ضعف یا خستگی می‌شوید، لطفا در همان سطح بیشتر تمرین کنید و بعد وارد دوره متوسطه یوگا شوید.

لازم به ذکر است، مربیان طاتا آکادمی، با حفظ کیفیت و رعایت اصول دوره‌های آموزشی حضوری در کلاس‌های آنلاین یوگا، تا پایان فرایند آموزش پشتیبانی‌های لازم را فراهم می‌کنند تا با خیال آسوده در مسیر پرتوجویی گام بردارید.

 

دوره آموزش آنلاین یوگا پیشرفته

دوره‌ و کلاس آنلاین یوگا سطح پیشرفته در طاتا آکادمی نیز همانند سطوح مبتدی و متوسطه در هشت جلسه و در قالب جلسات یک ساعته برگزار می‌شود و مبانی آموزش یوگا پیشرفته در طول شش ترم، ارائه می گردد. کلاس آنلاین یوگا سطح پیشرفته مناسب کسانی است که چند سال سابقه تمرین یوگا دارند و به آشنایی مناسبی از مفاهیم، فلسفه و آساناهای یوگا و هم‌چنین آگاهی قابل قبول از جسم و ذهن خود رسیده‌اند و چه از نظر توانایی بدنی و چه از نظر پزشکی هیچ‌گونه محدودیتی برای تمرینات این سطح ندارند.

فرایند ثبت‌نام و شرکت در کلاس‌ آنلاین یوگا در سطح پیشرفته نیز همانند سطوح دیگر است. شما پس از ثبت‌نام در وب‌سایت طاتا آکادم و انتخاب سطح پیشرفته و ترم مدنظر و تکمیل فرایند ثبت‌نام در کلاس، می‌توانید از فایل‌های کلاس  استفاده نمایید.

 

آموزش و کلاس آنلاین یوگا
کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا در طاتا آکادمی از سطح مبتدی تا پیشرفته

 

این سطح کاملا پیشرفته است. در این دوره شما کاملا به چالش کشیده می‌شوید و فشار بالایی چه از لحاظ قدرتی چه از لحاظ انعطافی حس خواهید کرد.

افرادی می‌توانند در دوره آموزش آنلاین یوگا پیشرفته شرکت کنند که حداقل یک سال و نیم تا دو سال یوگا کرده‌اند، هیچ‌گونه مشکل یا محدودیتی ندارند و از توان بدنی خوبی برخوردار هستند.

مبنای طراحی تمرین این دوره سبک آشتانگا و وینیاسا است، توالی حرکات زیاد و پشت هم بوده و میزان استراحت و مکث بین حرکات در حداقل است.

در دوره آموزش آنلاین یوگا پیشرفته، سطح پیشرفته به‌طور کامل روی بدن کار شده و شما فرصتی دارید با قدرت دم و بازدم و با کمک بانداها (که به شما آموزش داده می شود) بدن خود را محک بزنید و برای ورود به آساناهای پیشرفته و پیچیده آماده شوید.

برخی از حرکات پیچیده‌ای که میزان خطر کمتری دارند و نیاز به مربی حضوری ندارد را در این دوره آموزش می‌بینید و می‌توانید سطح بدنی و قدرت عضلانی و استقامت قلب خود را به میزان خوبی بالا ببرید.

دوره آموزش آنلاین یوگا سطح پیشرفته را به افرادی توصیه می‌کنیم که تسلط نسبتا خوبی در انجام آساناهای یوگا کسب کرده‌اند و در آساناهای متوسطه کاملا مستقر بوده و زود خسته نمی‌شوند.

قابل ذکر است که یوگا یک فرایند مادام‌العمر است و شما هر روز با کیفیت جدید تمرین خواهید کرد و هیچ انتهایی برای یادگیری وجود ندارد و این سطح بندی فقط به لحاظ فیزیکی و سهولت در انتخاب ترم با توجه به سطح بدنی است.

 

چرا کلاس آنلاین یوگا؟

یوگا رشته‌ای است که از طریق تمرینات تکنیکی مختلف بدن و ذهن شما را متحد می‌کند. هر زمانی که حرف از یوگا و کلاس یوگا به میان می‌آید، افراد معمولا به دنبال «نزدیک‌ترین کلاس یوگا» در اطراف محل اقامت خود می‌گردند. در حالی که یوگا را می‌توان به‌صورت آنلاین و با کلاس آنلاین یوگا نیز یاد گرفت و تمرین کرد.

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید: چرا آموزش و کلاس آنلاین یوگا؟ در جواب باید بگوییم، آن‌هایی که یوگا را شروع می‌کنند و در مسیر قرار می‌گیرند، بلافاصله عاشقش می‌شوند. خودتان را در حالتی تصور کنید که نیاز به آرامش و دور شدن از اضطراب و استرس دارید و در لحظه می‌خواهید با انجام تکنیک‌ها و تمرینات یوگا، روح وذهن خودتان را رها کنید، به اصطلاح ریلکس کنید.

این لحظه ممکن است ساعت 1 بامداد، 12 ظهر یا هر زمان دیگری باشد. طبیعتا دو راه برای شما وجود دارد: یا یک مربی یوگا را 24 ساعته در اختیار بگیرید تا هر زمان که نیاز داشتید با شما تمرین کند، یا این‌که گزینه منطقی‌تر را انتخاب کنید. دقیقا درست حدس زدید، این گزینه آموزش آنلاین یوگا است. جایی که شما هر زمان اراده کنید با ورود به پنل کاربریتان بتوانید تمرین کنید و آرامش خودتان را بازیابی کنید.

شما با انتخاب گزینه آموزش آنلاین یوگا، هر زمانی، در هر مکانی که خودتان بخواهید می‌توانید یوگا کنید. به همین سادگی شما می‌توانید درجات بالای تعادل، آرامش و سلامتی را در زندگی‌تان تجربه کنید، ذهنتان را از دغدغه‌ها خالی و رها و استرس را کاهش دهید.

در ادامه می‌خواهیم به مزایای شرکت در کلاس آنلاین یوگا بپردازیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

مزیت‌های کلاس آموزش آنلاین یوگا

مزیت‌های بسیاری می‌توان برای کلاس‌ آنلاین یوگا پیدا کرد که هر کدام می‌تواند دلیل قانع کننده‌ای برای ثبت‌نام در این کلاس‌ها و دوره‌ها باشد. ما سعی می‌کنیم واقع‌بینانه‌تر به قضیه نگاه کنیم.

کلاس‌های آموزش آنلاین یوگا، به خصوص برای افراد مبتدی یک گزینه بسیار منطقی است. ما قصد نداریم نظرمان را تحمیل کنیم، پس بیایید بی‌طرفانه به قضیه نگاه کنیم. شما حتی اگر کاملا به مزیت‌های یوگا آشنا و واقف باشید، مسائلی وجود دارد که مانع از حضور شما در کلاس یوگا می‌شود و یا این مساله را برای شما دشوار می‌کند.

هماهنگی زمان کلاس با زمان کار، زندگی اجتماعی، وظایفی که در منزل به عهده دارید و کارهای شخصی‌تان، مواردی است که ممکن همواره ذهن شما را درگیر کند و مانع از بهره‌مندی شما از فواید یوگا شود.

در اینجاست که شما می‌توانید مزایای زیر را در نظر داشته باشید و در تصمیم‌گیری خودتان لحاظ کنید:

 • بدون محدودیت مکانی هر جایی که دوست داشتید یوگا کنید: با انتخاب آموزش و کلاس‌ آنلاین یوگا، دیگر نیاز نیست برای تمرین به مکان خاصی بروید یا برای به موقع رسیدن به کلاس نگران ترافیک و … باشید، لازم نیست نگران باک خالی و صف پمپ بنزین باشید. هر جایی که هستید، تنها کافی است مت خود را پهن کنید و شروع کنید.  
 • محدودیت‌های جغرافیایی و مسافتی را فراموش کنید: اگر در شهری کوچک و به دور از مراکز و موسسات یوگا زندگی می‌کنید، اگر در نزدیکی محل زندگی شما باشگاه یوگا وجود ندارد و یا چنانچه در خارج از کشور زندگی می‌کنید، دیگر لازم نیست نگران باشید. هیچ‌یک از این موارد نمی‌تواند مانع از همراهی شما با یک مربی بین‌المللی و شناخته‌شده یوگا شود. کلاس آنلاین یوگا برای شماست!
 • هر ساعت از شبانه روز که بخواهید، یوگا کنید: زمانی که در کلاس آموزش آنلاین یوگا ثبت‌نام می‌کنید، کلاس‌ها در هر ساعتی از شبانه روز در اختیار شماست. هر زمان که اراده کنید می‌توانید تمرین کنید!
 • با هزینه کم‌تر، در یک کلاس یوگای با کیفیت ثبت‌نام کرده‌اید: هزینه ثبت‌نام در کلاس آنلاین یوگا به مراتب کم‌تر از کلاس‌های حضوری است، با این حال کیفیت مطالب عنوان شده در دوره و موارد در نظر گرفته شده در طراحی دوره آنلاین تفاوتی با کلاس‌های حضوری ندارد. علاوه‌بر‌این سایر هزینه‌های شما نظیر هزینه رفت‌وآمد و … کاهش پیدا می‌کند.

1 نظر

 1. خانم خورسند عزیز واقعا خسته نباشید از این که انقدر انرژی گذاشتید و مطالب رو تا این حد با کیفیت ارائه دادید. من قبل از این برای یوگا کلاس های آنلاین دیگه رو هم شرکت کرده بودم هیچوقت نمی تونستم تا آخر کلاس تمرین کنم و حوصلم سر می رفت. خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم اشتیاقم به یوگا رو دوچندان کردید خیلی ازتون ممنونم

  • شماره تماس: 09123345568
  1. مهناز عزیز خوشحالیم که این دوره تونسته رضایت شما رو جلب کنه.
   بزرگترین انگیزه ما برای ارائه آموزش های آنلاین با کیفیت، رضایت شماست. تیم طاتا آکادمی قدردان همراهی، حمایت و محبت‌های شماست. شاد و پیروز و سلامت باشید

  2. سلام وقتی اوایل یوگا رو شروع کردم صرفا برای امتحان کردنش بود و راستش هیچ وقت فک نمی کردم تبدیل به ورزش شماره یک زندگیم بشه. از این دو سری دوره‌ آنلاینی که خریدم و همین طور سطح عالی تمرینات خانوم خورسند خیلی راضیم. ممنونم ازتون

   • شماره تماس: ۰۹۴۷۷۵۳۳۶۸۵
   1. شیمای عزیز
    باعث افتخار ماست که آموزش های طاتا آکادمی تونسته تاثیر مثبتی در زندگیتون داشته باشه و تمام تلاش ما برای محقق شدن این هدف متمرکز شده. از همراهیتون بی نهایت متشکریم

   2. سلام وقتتون بخیر
    ممنون از دوره خوبتون
    من سطح متوسطه ثبت نام کردم
    راستش اولین بار بود کلاس آنلاین شرکت میکردم ، قبلا یوگا کردم چند سال اما تو موسسه
    تعریف شما رو از دوستم شنیدم و ثبت نام کردم
    اولش برام سخت بود چون عادت نداشتم به محیط آنلاین اما خدارشکر راضی ام. هم آموزشتون خوب و روان و راحته هم کیفیت ویدیوها
    خلاصه که ترغیب شدم اینجا نظرمو بگذارم و یه تشکر از تیم طاتاآکادمی و بویژه استاد خانم خرسند بکنم

    • شماره تماس: 09132554733
    1. فاطمه عزیز
     با سلام
     از این که تونستیم تاثیری روی حال خوبتون بگذاریم بسیار خوشحالیم. رضایت شما نهایت انگیزه‌ برای ما هست. امیدواریم این تاثیر مستمر باشه

    2. با سلام و خسته نباشید
     من ترم یک مبتدی رو ثبت نام کردم
     خیلی عالی و بینطیر
     تاحالا چهار بار تکرار کردم
     خوبی ددره این که فایلها میمونه و میشه بارها دید و تکرار کرد
     من کلی درد شانه و گردنم بهتر شد و عمیقتر نفس میکشم
     شمارو به کلی از دوستانم هم معرفی کردم
     خیلی ازتون ممنونم و الان میخوام ترم دو رو ثبت نام کنم

     • شماره تماس: 0910754443
     1. لیلای عزیز
      سلام، ممنون از ابراز محبت و لطف شما. خوشحالیم که تمرینات یوگا باعث شده حالتون بهتر بشه و سپاس گزاریم که با معرفی طاتا آکادمی به دوستانتون به رشد و پیشرفت ما کمک می کنید. تمام اونچه که فرمودید باعث افتخار ماست که تونستیم لایق توجهتون باشیم.
      همیشه شاد و سلامت باشید

     2. با عرض سلام و خسته نباشید.
      مممنون از دوره خوبتون. من و خانمم باهم ثبت نام کردیم و شروع کردیم یوگ رو از تو خونه. با اینکه مبتدی هستیم و تا بحال کار نکرده بودییم به راحتی تونستیم انجام بدیم. ما از ترم یک مبتدی شروع کردیم و ترم به ترم اومدیم بالا. خیلی عالی و راحت هست و چون فایلها همیشه هستند برنامه گذاشتیم و هر روز انجام میدیم. به دوستان پیشنهاد میدم باهمدیگه و اعضای خانواده انجام بدید خیلی انگیزه بیشتر میشه.
      خانوم مربی عالی هستند. ازشون تشکر میکنم چقدر مهربون توضیح میدهند.

      • شماره تماس: 09332565487
      1. محمود عزیز
       رضابتمندی شما از آموزش های آنلاین یوگا در طاتا آکادمی مایه خوشحالی ماست. بدون شک تمرین یوگا در کنار خانواده یکی از لذت های بی نظیری است که یوگا میتونه به ما هدیه بده. به همراهی شما افتخار می کنیم.

      2. سلام خانم خورسند عزیز،
       بنده دوره ی راز آرامش و آگاهی را حدودا چهار روز قبل از سایت خریدم و این دوره رو به مناسبت روز زن به خودم کادو دادم تا ماه آینده که مراسم نامزدی ام هست بتوانم با آرامش بهتر و ذهن آرام تر و روحیه ی شاد تر خاطرات خوبی برای خودم و همسرم بسازم
       از این دوره ی راز آرامش خیلی راضی هستم بخصوص آرامش ای که در صداتون و لحن کلام و موسیقی آرامی که روی صداتون ضبط شده ، به همین خاطر بعد از پایان دوره ی راز آرامش میخواهم کلاس های آنلاین یوگا رو هم برای خودم بخرم و خودم و همسرم هر دو باهم انجام دهیم تا در کنار مشغله های زندگی بتوانیم روح و جسم سالمی داشته باشیم .

       • شماره تماس: 09101932735
       1. شادی عزیز! خیلی خوشحالیم که دوره راز آرامش براتون رایت بخش بوده. برای شروع زندگی مشترکتون آرزوی خوشبختی و شادی داریم . امیدواریم بهترین تجربیات زندگی رو از این ببعد بسازید.
        تمرین یوگا و شرکت در کلاس یوگا میتونه خیلی بهتون کمک کنه که حال روحی و جسمی خودتون رو همیشه خوب نگهدارین. خوشحالیم که مبتونیم نقشی در حال خوبتون داشته باشیم.

       2. خانم خورسند عزیز !
        من علاقه ی زیادی به پاکسازی هفت چاکرا دارم ولی نمی‌دانم که بهتر است آموزش های آنلاین یوگا را شرکت کنم یا ورکشاپ های تخصصی تان .
        البته من حدودا ۱۸ ماه هست که ورزش بدنسازی انجام می‌دهم و قبل از کرونا دو تا سه سال آموزش شنا هم دیده ام ولی سال ۸۹ در ۱۶ سالگی تصادف کردم و شکستگی آرنج و پای چپم از لگن و از وسط ران شکستگی بدی دارد که پلاتین گذاشته ام ، و سالها افسردگی گرفتم و اختلال در خواب هنوز آزارم می‌دهد جوریکه بدون دارو خواب نمیروم
        بنظر شما کدام بهتر است؟

        • شماره تماس: 09101932735
        1. شادی عزیز
         کلاس آنلاین یوگا و ورکشاپ‌های تخصصی هفت چاکرا در نهایت یک هدف مشترک دارن و اون آرامش و تعادل جسم و ذهن شماست. با این حال، کارکردها و سایر جنبه های این دوره ها با هم متفاوت هست. بخاطر همین زمانی که قصد داشتین کلاس هاتون رو شروع کنین حتما درخواست مشاوره ثبت بفرمایید همکارانمون به صورت رایگان و کاملا تخصصی راهنماییتون می کنن با توجه به هدفی که مدنظرتون هست کدوم دوره رو شرکت کنین.

        2. من کارمند هستم و به دلیل محدودیت زمانی امکان شرکت در کلاس خصوصی را ندارم از طرفی نگرانم نتوانم حرکات را درست انجام دهم ممکن هست بفرمایید اگر من در کلاس آنلاین یوگا عمومی ثبت نام کنم همچنان امکان ارتباط با استاد وجود داره؟
         متشکرم

         • شماره تماس: 09111111111111
         1. سپیده عزیز ضمن تشکر از اینکه طاتا آکادمی رو برای آموزش یوگا انتخاب کردین. بله شما دسترسی به استاد دارین و میتونین سوالات خودتون رو از طریق کانال های ارتباطی ارسال کنین و استاد راهنماییتون میکنن.

         2. سلام
          از نظر من بهترين كلاس آنلاين يوگا،كلاسى هست كه در اون مربى به محدوديت هاى احتمالى شاگردش آگاه باشه و با آرامش و قدم به قدم آموزش رو پيش ببره كه بايد بگم خانم خورسند دقيقا اين ويژگى رو دارن و از اين بابت مطمعنم كه شما بهترين دوره هاى انلاين يوگا رو داريد!
          در كنار اين موضوع،اينكه دسترسى به فايل ها هست و ميتونيم هرزمان و بارها تمرين كنيم هم از ويژگى هاى مهم دوره انلاين يوگا آكادمى طاتا است!
          بهتون خدا قوت و خسته نباشيد ميگم(:

          • شماره تماس: 09388767880
          1. بنظر من یک کلاس انلاین یوگا باید به صورتی باشه که کسایی که دچار درد در ناخیه زانو و کمر خود هستند بتوانند بدون نگرانی پیگیری کنند و از کلاس انلاین یوگا به نحو احسنت بهره ببرند

           • شماره تماس: 09138965062
           1. بله کاملا درست می فرمایید. به خاطر همین کلاس های آنلاین یوگا در طاتا آکادمی به صورت استاندارد و اصولی سطح بندی شده و دوره یوگا تراپی هم طراحی شده تا همه بتونن از مزایای یوگا بهره مند بشن

          2. من خیلی خوشحال شدم که یک سایت اینقدر حرفه ای وجود دارد که کلاس انلاین یوگا برگزار کند و به محدودیت ها و مبتدی بودن افراد توجه کند و با توجه به قشر مختلف افراد کلاس انلاین‌ یوگا‌ ارائه‌ دهد ممنونم بابت حرفه ای بودنتون

           • شماره تماس: 09138965062
          3. سلام وقتتون بخیر
           من در دوره آنلاین یوگا متوسطه شما شرکت کردم و خیلی عالی بود
           بیشترین نکته مهم برای من این بود که طبقه بندی خوبی وجود داره و کاملا آموزش و تدریستون منطقی, اصولی و گام به گام و من خودم منتظر بودم که حرکات آسون باشه اما اصلا نبود و خیلی لذت میبرم و راضی ام
           ممنون از تلاشتون

           • شماره تماس: 09143355678
           1. المیرای عزیز نظر شما به عنوان یک یوگی با تجربه تر انگیزه دو چندان به ما میده تا بهترین خودمون رو ارائه بدیم.
            خیلی خوشحالیم که از کلاس آنلاین یوگا متوسطه راضی بودین امیدواریم تا مرحله پیشرفته افتخار همراهی شما رو داشته باشیم

           2. سلام وقت بخیر
            من مدتی دنبال کلاس یوگا بودم تا سایت شما رو دیدم خیلی علاقه مند به تجربه یوگا هستم و می‌خوام در کلاس یوگای آنلاین شما ثبت نام کنم. بنظر من اصولی بودن آموزش خیلی مهمه که آسیب اتفاق نیفته و چوون مربی ما رو نمی‌بینه, تدریس باید واضح و شفاف باشه که بشه انجام داد
            خیلی سایتتون خوبه و حرفه ای هستش چند تا مقاله تون هم خوندم واقعا معلومه دانش پشتش هست
            حتما ثبت نام میکنم

            • شماره تماس: 09109876567
            1. علیرضای عزیز ممنون از توضیحاتتون و زمانی که گذاشتین
             باعث افتخار ماست که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.
             نهایت تلاشمون رو می کنیم همسفر خوبی باشیم برای شما

            2. کلاس آنلاین یوگا باید طوری باشه که احساس آرامش رو داشته باشه.مربی هم با اصول و قوانین مدیتیشن و یوگا آموزش بده و طوری باشه که کسانی که شرکت می کنند بعد اتمام هر دوره حس آرامش و امید و یا غلبه بر افکار منفی رو در خود احساس کنند.و برای مطالعه راجع به یوگا و فواید یوگا در سایت طاتا مطالب مفید و مثمر ثمر در اختیار ما گذاشته شده

             • شماره تماس: 09902203458
             1. بلونای عزیز در طراحی تمام کلاس های آنلاین و حضوری یوگا، خانم خورسند به عنوان مربی بین المللی یوگا (RYT200، E-RYT200 و RYT500) استانداردهای جهانی طراحی تمرین را مبنای کار قرار داده اند و از این بابت اطمینان می دهیم که یکی از اصولی ترین کلاس های یوگا را در اختیار خواهید داشت.

             2. سلام وقت بخیر
              من به شخصه سعادت این رو نداشتم که در کلاس طاتا آکادمی شرکت کنم اما از نظر من کلاس آنلاین یوگا باید طوری باشه که مربی با اصول کلاس رو برگزار کنه.کسانی که در این کلاس ها شرکت می کنند بعد از اتمام هر دوره حس آرامش و غلبه بر افکار منفی رو در خود احساس کنند.برای مطالعه درباره یوگا و فواید آن در سایت شما مطالب مثمر ثمری به چشم میخورد.
              باسپاس و آرزوی موفقیت روزافزون شما
              مانا باشید

              • شماره تماس: 09902203458
              1. بلونای عزیز ممنون از نکاتی که در مورد کلاس یوگا اشاره کردین، بله کاملا همینطوره
               خوشحالیم که مطالب سایت براتون مفید بوده

              2. بنده متاسفانه درکلاس آنلاين یوگا شرکت نکرده ام ولی با دیدن مطالب مفیدی که درسایت قرار داده اید متوجه دانش و تجربه شما در این زمینه شدم. مطمئنااگر آموزش ها برمبنای اصول و ارزش یوگا باشد خیلی مفیدخواهد بود.
               خیلی مشتاق هستم که درکلاسهای شما مربی باسابقه وحرفه ای حضور داشته باشم.
               پاینده باشید.

               • شماره تماس: 09396801203
               1. هانای عزیز ممنون از نظر لطف شما. باعث افتخاره که بتونیم در مسیر یادگیری یوگا شما رو همراهی کنیم.

               2. خیلی خوشحالم که به شما اعتماد کردم و کلاس آنلاین یوگا رو با شما شروع کردم. من به تازگی سطح مبتدی رو تموم کردم و میخوام متوسطه رو شروع کنم. خواستم از خانم خورسند تشکر کنم بابت آموزش های بی نظیرشون. انقدر قدرت بدنی و انعطاف بدنم خوب شده که خودمم باورم نمیشد یوگا بتونه انقدر تاثیر گذار باشه. خدا بهتون سلامتی بده. صداتون خیلی آرامش بخشه و من هر شب با صدای شاواساناهای شما میخوابم نمیدونین چقدر حال خوب به من هدیه دادین ازتون خیلییی ممنونم

                • شماره تماس: 09112235466
                1. سهیلای عزیز ممنونم از دعای قشنگتون و خوشحالم که تمرین یوگا تونسته روی سلامتی و حس و حالتون تاثیر مثبت بگذاره. حس خوبتون کامل منتقل شد. همراهی شما باعث افتخاره

                نوشتن دیدگاه