شهریه کلاس یوگا برای آموزش‌های آنلاین طاتا آکادمی

شهریه کلاس یوگا

 

 

شهریه کلاس یوگا برای آموزش‌های حضوری در طاتا آکادمی

تعرفه کلاس یوگا

 

شهریه کلاس یوگا یکی از مهم‌ترین مواردی است که شاید هر کدام از ما قبل از شروع یوگا با یک مربی، به آن توجه می‌کنیم. در واقع، این حق طبیعی ماست که ببینیم در قبال چه سطح از آموزشی، باید چه هزینه‌ای بپردازیم.

البته قضاوت در مورد قسمت دوم ماجرا، یعنی در قبال چه سطح از آموزش، به این سادگی نیست. پیدا کردن یک مربی خوب و حرفه‌ای معمولا مستلزم پرس و جو و تحقیق و کمی دل به دریا زدن است.

عوامل متعددی در تعیین شهریه کلاس یوگا اثرگذارند و هر مربی و مجموعه‌ای ملاحظات مربوط به خود را در تعیین شهریه کلاس یوگا مدنظر قرار می‌دهند. البته این‌که، این ملاحظات چقدر منصفانه و اصولی است، خود جای بحث دارد که از حوصله این مطلب خارج است.

بسیار خوب، گفتیم عوامل متعددی در تعیین شهریه کلاس یوگا تاثیرگذارند، پس بیاید به چند مورد از این عوامل بپردازیم.

یکی از مهم‌ترین این عوامل، تجربه و تخصص مربی در طراحی کلاس‌ها و رعایت اصول آموزش یوگا است. یک مربی باید صدها ساعت آموزش یوگا در کارنامه خود داشته باشد تا در طول زمان کیفیت طرح درس‌ها و آموزش خود را ارتقا دهد.

همچنین، یک مربی حرفه‌ای همواره خودش را به‌روز نگه می‌دارد و آموزش می بیند تا بتواند کیفیت آموزش خود را بالا ببرد. بنابراین، داشتن مدارک معتبر ملی و بین‌المللی یکی از دیگر از عواملی است که یک مربی حرفه‌ای را از دیگر مربیان متمایز می‌کند.

مواردی که گفته شد، چند نمونه از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین شهریه کلاس یوگا و در واقع معیارهایی برای ارزش‌گذاری روی زمان، تخصص و محتوای ارائه شده توسط یک مربی یوگا هستند. علاوه بر این، برای حصول اطمینان از این‌که مربی درستی انتخاب کرده‎اید، می‌توانید از شاگردان قبلی و فعلی مربی و موسسه مورد نظرتان مشورت بگیرید.

تمامی کلاس‌های آموزشی یوگا در طاتا آکادمی زیر نظر مربی رسمی فدارسیون یوگا سرکار خانم طاهره خورسند طراحی شده‌اند. خانم خورسند از جمله مربیان با تجربه یوگا در ایران هستند که دارای مدرک رسمی مربیگری از فدارسیون یوگا و موسسه بین المللی یوگا آلیانس بوده و سابقه هزاران ساعت/نفر آموزش یوگا در کارنامه خود دارند و در طول چندین سال فعالیت خود، صدها پرتوجو آموزش داده‌اند.