ورکشاپ تخصصی آموزش چاکرای گلو (آنلاین)

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 5 / 5. شمارش آرا: 4

تا این لحظه رای داده نشده است.

450,000 تومان

معرفی دوره

چاکراها مراکز ظریف و بسیار پر قدرتی از انرژی هستند که پرانای کیهانی را دریافت کرده، مانند یک مبدّل، ولتاژ آن را کاهش یا افزایش می‌دهند و در اختیار ارگان‌ها و قسمت‌های مختلف بدن قرار می‌دهند. این مراکز روانی همان طور که پرانا را برای عملکردها و قسمت‌های مشخص بدن مورد استفاده قرار می‌دهند، به همان نسبت می‌توانند به عنوان ماشه‌ای برای بیدار کردن توانایی‌های برتر و آگاهی‌های عمیق‌تر به کار روند. در بدن آدمی، چاکراهای انبوهی است ولی اصلی‌ترین آنها هفت چاکرا می‌باشد.

هر کدام از این هفت چاکرا، ارتباطی مستقیم با یک سری از ارگان‌های بدن، غدد و هورمون ها و همچنین نیازهای مادی یا معنوی ما دارند. تعادل و توازن این چاکراها بر عملکرد ارگان‌های بدن و همچنین عملکرد روحی و روانی ما تاثیر گذار است.

 

آموزش چاکرای گلو

در این ورکشاپ ما طی ۴ جلسه بصورت تخصصی روی چاکرای گلو خود کار می‌کنیم. در این ورکشاپ شما با نام، شکل، رنگ، نوع عملکرد چاکرای گلو (ویشودهی)، اندام‌ها، ارگان‌ها و ابعاد زندگی مرتبط با چاکرای پنجم آشنا می‌شوید.

آساناهای مرتبط، مانترا و مودرای مخصوص به چاکرای گلو و نحوه مراقبه بر چاکرای پنجم را می آموزید و یاد می گیرید چگونه چاکرای پنجم (گلو) خود را تعادل بخشید.

نوشتن دیدگاه