ورکشاپ هفت چاکرا

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 5 / 5. شمارش آرا: 2

تا این لحظه رای داده نشده است.

1,450,000 تومان

معرفی دوره

چاکراها مراکز ظریف و بسیار پر قدرتی از انرژی هستند که پرانای کیهانی را دریافت کرده، مانند یک مبدّل، ولتاژ آن را کاهش یا افزایش می‌دهند و در  اختیار ارگان‌ها و قسمت‌های مختلف بدن قرار می‌دهند. این مراکز روانی همان طور که پرانا را برای عملکردها و قسمت‌های مشخص بدن مورد استفاده قرار می‌دهند، به همان نسبت می‌توانند به عنوان ماشه‌ای برای بیدار کردن توانایی‌های برتر و آگاهی‌های عمیق‌تر به کار روند. در بدن آدمی، چاکراهای انبوهی است ولی اصلی‌ترین آنها هفت چاکرا می‌باشد. هر کدام از این هفت چاکرا، ارتباطی مستقیم با یک سری از ارگان‌های بدن، غدد و هورمون ها و همچنین نیازهای مادی یا معنوی ما دارند. تعادل و توازن این چاکراها بر عملکرد ارگان‌های بدن و همچنین عملکرد روحی و روانی ما تاثیر گذار است.

آموزش هفت چاکرای اصلی

در ورکشاپ آموزش هفت چاکرا، ما طی 7 جلسه بصورت تخصصی روی هر هفت مرکز انرژی (چاکرای ریشه، چاکرای جنسی، چاکرای شبکه خورشیدی، چاکرای قلب، چاکرای گلو، چاکرای چشم سوم و چاکرای تاج سر) خود کار می کنیم.

در طی هر جلسه در طول چهار بخش مجزا با ویدیوهای آموزشی کامل و با کیفیت و مهم جانبه یاد میگیریم که چطور با هر یک از این مراکز انرژی ارتباط برقرار کرده و ارتباط آنها را با حوزه های مادی و معنوی جسمی و روحی و تمامی ابعاد زندگی مان را میشناسیم و کشف میکنیم.

یک دوره بسیار کامل و بی نظیر و حرفه ای برگرفته از سالهای آموزش و تعالیم اساتید ایرانی و هندی و حاصل سالها استاد خانم خورسند در حوزه انرژی و بدن پرانیک می باشد. در این دوره با کیفیت بالای صدا و تصویر، آموزش جامعی از صفر و پایه تا پیشرفته راجع به تمامی هفت چاکرا و شناخت کامل آنها و یادگیری راههای درمان و تعادل بخشی و بهبود عملکرد هر یک از چاکراها و نحوه تشخیص اینکه آیا این چاکرا در بدن من متعادل است یا خیر را می آموزیم.

 

سرفصل های آموزشی

در طی این دوره جامع و کامل، شما با معنای نام، شکل، رنگ، نوع عملکرد هر یک از چاکراهای اول (مولادهارا)، چاکرای دوم (سوادهیستانا)، چاکرای سوم (مانی پورا)، چاکرای چهارم (آناهاتا)، چاکرای پنجم (ویشودهی)، چاکرای ششم (آجنا) و چاکرای تاج سر (ساهاسرارا)، اندام ها، ارگان ها و ابعاد زندگی مرتبط با هر هفت حوزه انرژی (هفت چاکرا) آشنا می شوید. آساناهای مرتبط، مانترا و مودرای مخصوص به  هریک از چاکراها بصورت کامل و مهمه جانبه و نحوه مراقبه (مدیتیشن متعادل کننده) بر هر کدام از چاکراهای اول تا هفتم (تاج سر) را کامل و واضح با ذکر انواع مثال و اسلاید آموزشی می آموزید و یاد می گیرید چگونه مراکز انرژی و هفت حوزه اگاهی خود را توسعه و تعادل بخشید.

 

نوشتن دیدگاه