ورکشاپ تخصصی چاکرای گلو (آنلاین)

ورکشاپ آموزش چاکرای ویشودهی | آنلاین

از {{model.count}}
180,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

معرفی دوره

چاکراها مراکز ظریف و بسیار پر قدرتی از انرژی هستند که پرانای کیهانی را  دریافت کرده، مانند یک مبدّل، ولتاژ آن را کاهش یا افزایش می‌دهند و در  اختیار ارگان‌ها و قسمت‌های مختلف بدن قرار می‌دهند. در این ورکشاپ ما طی ۴  جلسه ویدیویی، به صورت تخصصی روی پنجمین چاکرای خود، چاکرای گلو (ویشودهی) کار می کنیم. در این ورکشاپ شما همه چیز را درباره چاکرای گلو می آموزید.

چاکراها مراکز ظریف و بسیار پر قدرتی از انرژی هستند که پرانای کیهانی را دریافت کرده، مانند یک مبدّل، ولتاژ آن را کاهش یا افزایش می‌دهند و در اختیار ارگان‌ها و قسمت‌های مختلف بدن قرار می‌دهند. این مراکز روانی همان طور که پرانا را برای عملکردها و قسمت‌های مشخص بدن مورد استفاده قرار می‌دهند، به همان نسبت می‌توانند به عنوان ماشه‌ای برای بیدار کردن توانایی‌های برتر و آگاهی‌های عمیق‌تر به کار روند. در بدن آدمی، چاکراهای انبوهی است ولی اصلی‌ترین آنها هفت چاکرا می‌باشد. 

هر کدام از این هفت چاکرا، ارتباطی مستقیم با یک سری از ارگان‌های بدن، غدد و هورمون ها و همچنین نیازهای مادی یا معنوی ما دارند. تعادل و توازن این چاکراها بر عملکرد ارگان‌های بدن و همچنین عملکرد روحی و روانی ما تاثیر گذار است.

در این ورکشاپ ما طی ۴ جلسه بصورت تخصصی روی اولین چاکرای خود کار میکنیم. در این ورکشاپ شما با نام، شکل، رنگ، نوع عملکرد چاکرای گلو (ویشودهی)، اندام ها، ارگان ها و ابعاد زندگی مرتبط با چاکرای پنجم آشنا می شوید.

آساناهای مرتبط، مانترا و مودرای مخصوص به این چاکرا و نحوه مراقبه بر چاکرای پنجم را می آموزید و یاد می گیرید چگونه چاکرای پنجم (گلو) خود را تعادل بخشید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...