ورکشاپ تخصصی آموزش چاکرای خاجی (آنلاین)

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 4.5 / 5. شمارش آرا: 2

تا این لحظه رای داده نشده است.

450,000 تومان

معرفی دوره

همان‌طور که از عنوان این ورکشاپ مشخص است، قصد داریم در این کارگاه آموزش آنلاین، به شناخت بیشتر چاکرای خاجی بپردازیم. پیش از اینکه وارد جزییات دوره شویم، توضیح مختصری در رابطه با چاکراها را مرور می‌کنیم.

انرژی کیهانی به صورت طبیعی از طریق چاکراها به بدن منتقل می‌شود و انرژی لازم برای فعالیت‌های بدن را تأمین می‌کند. با آگاهی از بعد انرژیکی، چاکراها و بهره‌مندی از روش‌های پاکسازی و متعادل‌سازی می‌توان همزمان با کالبد جسمانی روی کالبد اختری و پرانیک نیز اثر گذاشت و سطح انرژی حیاتی خویش را افزایش داد.

در واقع همه ما دارای کالبد پرانیکی هستیم. چاکراها مراکز ظریف و بسیار پر قدرتی از انرژی روی بدن پرانیک ما هستند که پرانای کیهانی (انرژی طبیعی موجود در جهان هستی) را دریافت کرده، مانند یک مبدّل، ولتاژ آن را کاهش یا افزایش می‌دهند و در اختیار ارگان‌ها و قسمت‌های مختلف بدن قرار می‌دهند.

این مراکز روانی همان‌طورکه پرانا را برای عملکردها و قسمت‌های مشخص بدن مورد استفاده قرار می‌دهند، به همان نسبت می‌توانند به عنوان اهرمی برای بیدار کردن توانایی‌های برتر و آگاهی‌های عمیق‌تر درونی ما به کار روند.

در بدن پرانیکی هر فرد، چاکراهای انبوهی وجود دارند ولی اصلی‌ترین آنها هفت چاکرا هستند. هر کدام از این هفت چاکرا، ارتباط مستقیمی با یک سری از ارگان‌های بدن، غدد و هورمون ها و همچنین نیازهای مادی یا معنوی ما دارند. شناخت چاکراها و یادگیری روش‌های تعادل و توازن آن‌ها بر عملکرد صحیح اندام‌ها و ارگان‌های بدن فیزیکی و همچنین عملکرد صحیح و متعادل بعد روحی و روانی ما تاثیرگذار است.

 

ورکشاپ آموزشی دومین چاکرا، چاکرای خاجی (سوادهیستانا)

در ورکشاپ آموزش چاکرای خاجی ما طی ۴ جلسه به‌صورت تخصصی روی دومین و محبوب‌ترین مرکز انرژی خود کار می‌کنیم. در این ورکشاپ به‌صورت تئوری و عملی با نام، شکل، رنگ، نوع عملکرد چاکرای خاجی (سوادهیستانا)، اندام‌ها، ارگان ها و ابعاد زندگی مرتبط با چاکرای دوم آشنا می‌شوید.

در ورکشاپ آموزش چاکرای خاجی تمامی ویژگی‌های منحصربه‌فرد این چاکرا را باهم یاد می‌گیریم و به شناخت جامع و کاملی از نحوه عملکرد، عوامل مؤثر، چگونگی تنظیم و درمان و تعادل بخشیدن به آن و نحوه برقراری ارتباط با دومین چاکرای درونی‌مان دست می‌یابیم.

البته شایان ذکر است مبحث چاکراها و مراکز انرژی نیازمند سیر تکاملی و همه جانبه است و نمی‌توان انتظار داشت تنها با آگاهی و اثربخشی بر یک چاکراها به تعادل کامل رسید و نیاز است تمامی ۷ چاکرا را بشناسیم، راه‌های درمانشان را یاد بگیریم و برای یکایک ان‌ها وقت بگذاریم. در ین مسیر باید صبور و با اشتیاق باشیم.

پس پیشنهاد می‌کنیم مسیر شناخت چاکراها را از چاکرای اول شروع کنید و در این مسیر زیبا و هیجان انگیز ورود به دنیای ناشناخته درونی با ما همراه باشید.

بعد انرژیکی ما برخلاف سایر ابعاد دارای پیچیدگی‌ها و ظرافت‌هایی است که لازم است گام‌به‌گام و کاملا اصولی قدم در راه آن گذاشت تا به بهترین نحو ویژگی‌هایشان را شناخت و از وجودشان برای داشتن جسم و روحی سالم و متعادل و زندگی سرشار از شادکامی و شعف بهره برد. پس نمی‌توان انتظار داشت یک دفعه یک چاکرا را انتخاب کنیم و تنها بر روی آن متمرکز شویم و انتظار تغییرات شگرف داشته باشیم.

در ورکشاپ آموزش تخصصی چاکرای خاجی (جنسی)، تمامی آساناهای مرتبط، مانترا و مودرای مخصوص به این چاکرا و انواع زیبایی از مراقبه بر چاکرای سوادهیستانا را می‌آموزید و یاد می‌گیرید چگونه چاکرای دوم خود را تعادل بخشید. در واقع در پایان این ورکشاپ شما هر آنچه که درباره چاکرای دوم (سوادهیستانا) را لازم است بدانید، یاد خواهید گرفت.

این ورکشاپ به تمامی افراد علاقه مند به حوزه آگاهی، سلامتی، آرامش و تمامی مربیان یوگا که به دنبال یادگیری کامل و جامع چاکرای خاجی هستند توصیه و پیشنهاد می‌شود.

نوشتن دیدگاه