کلاس‌ نیمه‌خصوصی آموزش یوگا

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 5 / 5. شمارش آرا: 13

تا این لحظه رای داده نشده است.

20,000,000 تومان
رزرو کلاس

معرفی دوره

ظرفیت کلاس‌ نیمه‌خصوصی آموزش یوگا محدود است و حداکثر امکان حضور ۴ نفر در هر سانس وجود دارد. در کلاس‌های نیمه‌خصوصی آموزش یوگا شما می‌توانید در کنار پرداخت هزینه‌ای کم‌تر نسبت به کلاس‌های خصوصی یوگا، از انرژی گروهی بهره‌مند شوید. در کلاس‌های نیمه خصوصی به دلیل محدود بودن تعداد شاگردان، مربی یوگا شما می‌تواند نظارت بهتری بر عملکرد هر کدام از شاگدان داشته باشد و به همین دلیل، کیفیت بالای  آموزش و انتقال مطالب و تمرین‌ها حفظ می‌شود.

شما می‌توانید با گروهی از دوستان و بستگان‌تان در یک سانس نیمه‌خصوصی آموزش یوگا ثبت‌نام کنید و در کنار دوستان و عزیزانتان لذت یوگا را تجربه کنید. کلاس‌های نیمه‌خصوصی درمنزل خود متقاضی برگزار می‌شوند و هنگام ثبت‌نام، در صورت وجود ظرفیت برای کلاس، روز و ساعت کلاس‌ها با شما هماهنگ خواهد شد.

 

ثبت‌نام در کلاس نیمه‌خصوصی آموزش یوگا

برای ثبت نام در کلاس نیمه‌خصوصی آموزش یوگا، لازم است ایتدا هم‌گروهی‌های خود را به همراه آدرس منزلی که قرار است کلاس‌ها در آن برگزار شود، تعیین نمایید. تایید نهایی سانس کلاس نیمه‌خصوصی آموزش یوگا بعد از هماهنگی ساعت و روز کلاس‌ها به شما اطلاع داده خواهد شد. بنابراین، رزرو کلاس، به معنی ثبت قطعی کلاس نیست.

 

نوشتن دیدگاه