ورکشاپ تخصصی آموزش چاکرای ریشه (آنلاین)

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 5 / 5. شمارش آرا: 3

تا این لحظه رای داده نشده است.

450,000 تومان

معرفی دوره

پیش از این که بخواهیم در مورد چاکرای ریشه بدانیم، لازم است کلیت چاکرا را بشناسیم. انرژی کیهانی به صورت طبیعی از طریق چاکراها به بدن منتقل می‌شود و انرژی لازم برای فعالیت‌های بدن را تأمین می‌کند. با آگاهی از بعد انرژیکی، چاکراها و بهره‌مندی از روش‌های پاکسازی و متعادل‌سازی می‌توان همزمان با کالبد جسمانی روی کالبد اختری و پرانیک نیز اثر گذاشت و سطح انرژی حیاتی خویش را افزایش داد.

در واقع همه ما دارای کالبد پرانیکی هستیم. چاکراها مراکز ظریف و بسیار پر قدرتی از انرژی روی بدن پرانیک ما هستند که پرانای کیهانی (انرژی طبیعی موجود در جهان هستی) را دریافت کرده، مانند یک مبدّل، ولتاژ آن را کاهش یا افزایش می‌دهند و در اختیار ارگان‌ها و قسمت‌های مختلف بدن قرار می‌دهند.

این مراکز روانی همان‌طورکه پرانا را برای عملکردها و قسمت‌های مشخص بدن مورد استفاده قرار می‌دهند، به همان نسبت می‌توانند به عنوان اهرمی برای بیدار کردن توانایی‌های برتر و آگاهی‌های عمیق‌تر درونی ما به کار روند.

در بدن پرانیکی هر فرد، چاکراهای انبوهی وجود دارند ولی اصلی‌ترین آنها هفت چاکرا هستند. هر کدام از این هفت چاکرا، ارتباط مستقیمی با یک سری از ارگان‌های بدن، غدد و هورمون ها و همچنین نیازهای مادی یا معنوی ما دارند. شناخت چاکراها و یادگیری روش‌های تعادل و توازن آن‌ها بر عملکرد صحیح اندام‌ها و ارگان‌های بدن فیزیکی و همچنین عملکرد صحیح و متعادل بعد روحی و روانی ما تاثیرگذار است.

ورکشاپ آموزشی چاکرای ریشه یا چاکرای اول (مولادهارا)

در ورکشاپ آموزش چاکرای ریشه، ما طی ۴ جلسه به‌صورت تخصصی روی اولین، مهم‌ترین و پایه‌ای‌ترین مرکز انرژی  خود کار می کنیم. در این ورکشاپ به‌صورت تئوری و عملی با نام، شکل، رنگ، نوع عملکرد چاکرای ریشه (مولادهارا)، اندام‌ها، ارگان‌ها و ابعاد زندگی مرتبط با چاکرای اول آشنا می‌شوید.

در ورکشاپ آموزش چاکرای ریشه، تمامی ویژگی‌های منحصر به فرد این چاکرا را در کنار هم یاد می‌گیریم و به شناخت جامع و کاملی از نحوه عملکرد، عوامل مؤثر ،چگونگی تنظیم و درمان و تعادل بخشیدن به آن و نحوه برقراری ارتباط با پایین‌ترین چاکرای درونی‌مان دست می‌یابیم.

البته شایان ذکر است، مبحث چاکراها و مراکز انرژی نیازمند سیر تکاملی و همه جانبه است و نمی‌توان انتظار داشت تنها با آگاهی و اثربخشی بر یک چاکرا به تعادل کامل رسید. نیاز داریم تمامی ۷ چاکرا را بشناسیم، راه‌های درمانشان را یاد بگیریم و برای هر یک از آن‌ها وقت بگذاریم. بنابراین، در این مسیر باید صبور و با اشتیاق باشیم.

بعد انرژیکی ما برخلاف سایر ابعاد، دارای پیچیدگی‌ها و ظرافت‌هایی است که لازم است گام به گام و کاملا اصولی قدم در راه آن گذاشت تا به بهترین نحو ویژگی‌هایشان را شناخت و از وجودشان برای داشتن جسم و روحی سالم و متعادل و زندگی سرشار از شادکامی و شعف بهره برد.

در این ورکشاپ همچنین تمامی آساناهای مرتبط، مانترا و مودرای مخصوص به این چاکرا و انواع دلنشینی از مراقبه بر چاکرای ریشه را می‌آموزید و یاد می‌گیرید چگونه چاکرای اول (ریشه) خود را تعادل بخشید.

در واقع در پایان ورکشاپ آموزش چاکرای ریشه، شما هر آنچه که درباره چاکرای ریشه (مولادهارا) لازم است بدانید را یاد خواهید گرفت.

شرکت در این ورکشاپ به تمامی افراد علاقه‌مند به حوزه آگاهی، سلامتی، آرامش و تمامی مربیان یوگا که به دنبال یادگیری کامل و جامع چاکرای اول هستند، توصیه و پیشنهاد می‌شود.

نوشتن دیدگاه