ورکشاپ حضوری آموزش ریکی (نیم روزه)

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 3.3 / 5. شمارش آرا: 6

تا این لحظه رای داده نشده است.

35,000,000 تومان
رزرو کلاس

معرفی دوره

ورکشاپ حضوری آموزش ریکی طاتا آکادمی در سه سطح طراحی شده است و توسط مستر ریکی آموزش داده می‌شود. ريكي انرژی حياتی كيهانی است، اين كلمه از دو بخش «ری»  يعنی كيهانی و «كی» يعنی نيروی حياتی، تشكيل شده است. «كی» انرژی غيرفيزيكی يا به عبارتی انرژی حياتی است كه در همه موجودات زنده و اطراف ما وجود دارد و به‌وسيله همه درمانگران به كار گرفته می‌شود.

تا زمانی‌كه موجودی زنده است، گردش انرژی حياتی در درون و پيرامون خود را دارد. هنگام مرگ، انرژي حياتی جدا می‌شود. وقتی كه انرژی حياتی زياد باشد و آزادانه جريان داشته باشد، شما به آسانی بيمار نخواهيد شد. انرژی حياتی نقش بسيار مهمی در تمام كارهایی كه ما انجام می‌دهيم دارد. ریکی بدن را به حركت در می‌آورد و هم‌چنين انرژی اوليه برای احساسات، افكار و روان ما است. اين انرژی حياتی كيهانی يعنی همان ريكی، توانايی بدن را برای درمان خود تقويت می‌نمايد.

آموزش ریکی در سطح یک شامل چه موضوعاتی است؟

مرحله اول دوره آموزش ریکی شامل آموزش سطح يك ريكى تبتی اوسويى است. در این دوره شما از استاد خود همسویی ریكی دریافت می­‌كنید. این همسویی به شما توانایی دریافت و انتقال ریكی را می‌دهد و شما را تحت حفاظت‌های لازم در برابر انرژی‌های غیرطبیعی قرار می‌دهد. شما در این سطح، انتقال انرژی از نزدیک را می‌آموزید و درمانگر خواهید شد.

کارگاه آموزش ریکی یک، به‌صورت حضوری برگزار می‌گردد و یک کارگاه آموزش ۳ الی ۴ ساعتی است. تمرین‌­های این دوره کمک می‌کند به: 🔹شناخت بدن‌های انرژیک 🔹پاک‌سازی بدن‌های انرژیایی و رفع انسدادها 🔹افزایش نیروی حیاتی و سیستم ایمنی بدن 🔹شناخت چاکراها و عملکرد آن‌ها 🔹پاک‌سازی چاکراها 🔹ایجاد آرامش ذهنی و روحی در زندگی 🔹تجربه عشق و سرور بی پایان هستی 🔹افزایش خلاقیت 🔹تقویت انرژی حیاتی بدن 🔹تحقق اهداف و آرزوها 🔹بهبود ارتباطات.

آموزش سطح دو ریکی شامل چه موضوعاتی است؟

مرحله دوم، آموزش سطح دو ريكى تبتی اوسويى است که در این همسویی، توانایی انتقال ریكی از راه دور را به شما داده می‌شود و شما را تحت حفاظت‌های لازم این بخش قرار می‌دهد.

انتقال از راه دور به شما امكان می ­دهد تا بتوانید برای هر موضوعی از  نیروی ریكی بهره بگیرید. این دوره متنوع‌ترین و شاید بتوان گفت جذاب‌ترین دوره ریکی است. آموزش‌هاى دوره دوم ریکی شامل: 🔹همسویی با نمادهای ریکی 🔹توانایی انرژی دادن به راه دور 🔹تقویت لایه محافظ 🔹مراقبه تخصصی بر ریکی 🔹جعبه ریکی 🔹ارسال انرژی گروهی ریکی 🔹جاری کردن ریکی بر روابط خواسته­‌ها و اهداف، مکان‌های دور و نزدیک، اشیاء گمشده، گذشته و آینده، عادت­‌ها، ترس‌ها و به‌طور کل تمامی موضوعات زندگی است.

آموزش ریکی در سطح سه شامل چه موضوعاتی است؟

مرحله سوم، آموزش سطح سه ريكى تبتی اوسويى است که این همسویی به شما توانایی جراحی بدن انرژیکی و استفاده از کریستال‌ها را داده و شما را تحت حفاظت‌­های لازم این بخش قرار می­‌دهد.

توانایی جراحی بدن پرانیک، این امکان را به شما می‌دهد که با سرعت بیشتری درمانگری کنید و بتوانید در یک جلسه جراحی، حجم زیادی از بلاک‌های انرژی را باز و رها سازید. در واقع این سطح شما را با قدرت بالاتری از ریکی  روبه‎رو می‌کند.

آموزش‌هاى دوره سوم ریکی شامل 🔹همسویی با نمادهای ریکی سطح سه 🔹توانایی انرژی دادن به راه دور و جراحی هاله بدن 🔹تقویت لایه محافظ 🔹مراقبه تخصصی بر ریکی 🔹 ایجاد شبکه کریستالی برای انرژی دادن به خواسته‌ها 🔹ارسال انرژی گروهی ریکی 🔹جاری کردن ریکی بر هاله بدن و خارج کردن انسدادهای انرژیکی، مکان­‌های دور و نزدیک، اشیاء گمشده، گذشته و آینده،  عادت­‌ها، ترس­‌ها و به طور کل تمامی موضوعات زندگی است.

 

هر یک از سطوح آموزش ریکی بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی نهایت تا سه نفر در منزل متقاضی برگزار می‌شود. هر سطح، هم به صورت ورکشاپ نیم روزه ۳ تا ۴ ساعته و هم به‌صورت سه جلسه یک ساعت و نیمه، باتوجه به انتخاب و شرایط پرتوجو، می‌تواند برگزار شود. کلیه مطالب تئوری در ورکشاپ آموزش ریکی به صورت جزوه کامل به شاگرد ارائه می‌گردد.

نوشتن دیدگاه