ورکشاپ تخصصی آموزش چاکرای خورشیدی (آنلاین)

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 5 / 5. شمارش آرا: 4

تا این لحظه رای داده نشده است.

450,000 تومان

معرفی دوره

سومین مورد از هفت چاکرای اصلی بدن، چاکرای خورشیدی است و شناخت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در ورکشاپ آموزش چاکرای خورشیدی قصد داریم طیف وسیعی از موضوعات و نکات مفید در مورد چاکرای خورشیدی یا مانی پورا را در کنار هم یاد بگیریم. لازم است قبل از ورود به موضوع این ورکشاپ، توضیح مختصری را در مورد چیستی چاکرا با هم مرور کنیم.

انرژی کیهانی به صورت طبیعی از طریق چاکراها به بدن منتقل می‌شود و انرژی لازم برای فعالیت‌های بدن را تأمین می‌کند. با آگاهی از بعد انرژیکی، چاکراها و بهره مندی از روش های پاکسازی و متعادل سازی می توان همزمان با کالبد جسمانی روی کالبد اختری و پرانیک نیز اثر گذاشت و سطح انرژی حیاتی خویش را افزایش داد.

در واقع همه ما دارای کالبد پرانیکی هستیم و چاکراها مراکز ظریف و بسیار پر قدرتی از انرژی روی بدن پرانیک ما هستند که پرانای کیهانی (انرژی طبیعی موجود در جهان هستی) را دریافت کرده، مانند یک مبدّل، ولتاژ آن را کاهش یا افزایش می‌دهند و در  اختیار ارگان‌ها و قسمت‌های مختلف بدن قرار می‌دهند.

این مراکز روانی همان‌طورکه پرانا را برای عملکردها و قسمت‌های مشخص بدن مورد استفاده قرار می‌دهند، به همان نسبت می‌توانند به عنوان اهرمی برای بیدار کردن توانایی‌های برتر و آگاهی‌های عمیق‌تر درونی ما به کار روند.

در بدن پرانیکی هر آدمی، چاکراهای انبوهی وجود دارند ولی اصلی‌ترین آنها هفت چاکرا می‌باشد. هر کدام از این هفت چاکرا، ارتباط مستقیمی با یک سری از ارگان‌های بدن، غدد و هورمون ها و همچنین نیازهای مادی یا معنوی ما دارند. شناخت چاکراها و یادگیری روش‌های تعادل و توازن آن‌ها بر عملکرد صحیح اندام‌ها و ارگان‌های بدن فیزیکی و همچنین عملکرد صحیح و متعادل بعد روحی و روانی ما تاثیرگذار است.

 

ورکشاپ آموزش چاکرای خورشیدی

در ورکشاپ آموزش چاکرای خورشیدی (که به چاکرای سوم، مانی پورا و چاکرای شبکه خورشیدی نیز معروف است) ما طی ۴ جلسه بصورت تخصصی روی سومین و مهم‌ترین مرکز انرژی خود کار می‌کنیم.

در این ورکشاپ به‌صورت تئوری و عملی با نام‌ها، شکل، رنگ، نوع عملکرد چاکرای خورشیدی (مانی‌پورا)، اندام‌ها، ارگان‌ها و ابعاد زندگی مرتبط با چاکرای سوم آشنا می‌شویم.

در ورکشاپ آموزش چاکرای خورشیدی، تمامی ویژگی‌های منحصربه‌فرد این چاکرا را باهم یاد می‌گیریم و به شناخت جامع و کاملی از نحوه عملکرد، عوامل مؤثر، چگونگی تنظیم و درمان و تعادل بخشیدن به آن و نحوه برقراری ارتباط با سومین چاکرای درونی‌مان دست می‌یابیم.

باید توجه داشت که مبحث چاکراها و مراکز انرژی نیازمند سیر تکاملی و همه جانبه است و نمی‌توان انتظار داشت تنها با آگاهی و اثربخشی بر یک چاکرا، به تعادل کامل رسید. لازم است تمامی ۷ چاکرا را بشناسیم، راه‌های درمانشان را یاد بگیریم، برای یکایک آن‌ها وقت بگذاریم و در این مسیر باید صبور و با اشتیاق باشیم.

بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم حتما مراحل آموزش چاکرای ریشه و چاکرای خاجی را نیز طی کنید و با ما در مسیر زیبا و هیجان‌انگیز ورود به دنیای ناشناخته حقایق درونی همراه باشید.

بعد انرژیکی ما برخلاف سایر ابعاد دارای پیچیدگی‌ها و ظرافت‌هایی است که لازم است گام به گام و کاملا اصولی قدم در راه آن گذاشت تا به بهترین نحو ویژگی‌هایشان را شناخت و از وجودشان برای داشتن جسم و روحی سالم و متعادل و زندگی سرشار از شادکامی و شعف بهره برد.

پس نمی‌توان انتظار داشت به یکباره یک چاکرا را انتخاب کنیم و تنها بر روی آن متمرکز شویم و انتظار تغییرات شگرف داشته باشیم.

در ورکشاپ آموزش تخصصی چاکرای خورشیدی (مانی‌پورا)، تمامی آساناهای مرتبط، مانترا و مودرای مخصوص به این چاکرا و انواع زیبایی از مراقبه بر چاکرای مانی‌پورا را می‌آموزید و یاد می‌گیرید چگونه چاکرای سوم (خورشیدی) خود را تعادل بخشید.

در واقع در پایان این ورکشاپ شما هر آنچه که درباره چاکرای سوم(مانی‌پورا) را لازم است بدانید، یاد خواهید گرفت.

این ورکشاپ به تمامی افراد علاقه مند به حوزه آگاهی، سلامتی، آرامش و تمامی مربیان یوگا که به دنبال یادگیری کامل و جامع چاکرای سوم هستند توصیه و پیشنهاد می‌شود.

نوشتن دیدگاه