کلاس خصوصی یوگا (آنلاین)

آیا این مقاله مناسب بود؟

برروی ستاره ها کلیک کنید

خیلی مناسب 4.7 / 5. شمارش آرا: 7

تا این لحظه رای داده نشده است.

8,000,000 تومان
رزرو کلاس

معرفی دوره

کلاس خصوصی آنلاین یوگا برای آن دسته از پرتوجویانی طراحی شده است که به دلیل محدودیت‌های مسافتی و رفت و آمدی، یا به دلیل شرایط بیماری  نمی‌توانند در کلاس‌های خصوصی که به صورت حضوری برگزار می‌گردد، شرکت کنند.

در کلاس خصوصی آنلاین یوگا، شما علاوه بر بهره‌مندی از مزایای یوگا، از هرجای دنیا که هستید، این امکان را خواهید داشت تا مستقیما و منحصرا زیر نظر مربی متخصص و حرفه‌ای، یوگا را آموزش ببینید و تمرین کنید.

 در این کلاس، شما دقیقا شبیه یک کلاس حضوری تمام انرژی و توجه مربی را همراه خود خواهید داشت، مربی نظاره‌گر تمام حرکات و تمرینات شما است و در صورت نیاز به هرگونه اصلاح، موارد لازم را به شما یادآوری می‌کند تا بتوانید شکل صحبح حرکات یوگا را اجرا نمایید.

کلاس خصوصی آنلاین یوگا کاملا برای شما شخصی‌سازی می‌شود و برنامه‌ریزی کلاس با توجه به بدن شما، خواسته شما، شرایط و میزان توانمندی شما، سابقه‌ای که در یوگا دارید و هدفی که بخاطرش یوگا را شروع کرده‌اید انجام می‌شود. در هر جلسه مربی ضمن درنظر گرفتن تمامی موارد ذکر شده برای شما طراحی تمرین می‌کند و در تمامی جلسات هم به‌صورت جسمی هم به‌صورت ذهنی با شما کار می‌شود.

این کلاس می‌تواند از پایه‌ای‌ترین سطح مثل تراپی(درمانی) آغاز شود تا پیشرفته‌ترین سطح ادامه یابد

علاوه بر این، یکی از مزایای ثبت نام در کلاس خصوصی آنلاین یوگا این است که تمام تمرکز مربی بر روی شماست و چنانچه محدودیت خاصی دارید و یا تمریناتی که به شما آموزش داده می‌شود نیاز به تعدیل، شخصی‌سازی و یا بازنگری داشته باشد، مربی به راحتی می‌تواند موارد لازم را اعمال کند.

 

کلاس خصوصی آنلاین یوگا مناسب چه افرادی است؟

 ✔ افرادی که به هر دلیلی امکان و یا تمایل به حضور در یک کلاس حضوری را ندارند.

✔ افرادی که مایل به شرکت در یک کلاس آنلاین اما به‌صورت لایو (زنده) و رو در رو با مربی هستند.

 ✔ افرادی که نیاز به تعامل و ارتباط بیشتری با مربی دارند و تمایل دارند کل زمان کلاس را برای خودشان استفاده کنند.

 ✔ افرادی که می‌خواهند در برنامه روزانه زندگی خود به‌صورت متمرکز و تخصصی‌تر یوگا انجام دهند.

✔ افرادی که مدتی است یوگا را شروع کرده‌اند و حال به دنبال کلاس برای یادگیری موارد خاص و تکنیک‌های بیشتر هستند.

⭕ توجه داشته باشید، برای ثبت نام در کلاس خصوصی آنلاین یوگا، قبل از نهایی شدن ثبت نام شما، لازم است ساعت و روز کلاس بین شما و مربی هماهنگ شود.

1 نظر

نوشتن دیدگاه