کلاس ترمیک یوگا سطح متوسطه (آنلاین)

کلاس آنلاین یوگا | سطح متوسط

از {{model.count}}
300,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب ترم را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

معرفی دوره

دوره‌های آموزش آنلاین یوگا سطح متوسط در طاتا آکادمی، در هشت جلسه و در قالب ترم‌های یک ماهه برگزار می‌شود. در این سطح، نسبت به سطح مبتدی، آساناهای قدرتی‌تر یوگا و همچنین مبانی پرانایاما با تمرکز بر یادگیری تنفس کامل یوگی در طول شش ترم، از پایه ارائه می‌گردد. فرایند شرکت در کلاس‌های آنلاین آموزش یوگا به این صورت است که شما ابتدا ثبت‌نام خود را انجام می‌دهید و سپس از تاریخ تعیین شده توسط آکادمی برای شروع هر ترم، به طور منظم فایل‌های ویدیویی هر جلسه را دریافت می‌کنید. لازم به ذکر است، مربیان طاتا آکادمی، با حفظ کیفیت و رعایت اصول دوره‌های آموزشی حضوری در کلاس‌های آنلاین یوگا، تا پایان فرایند آموزش پشتیبانی‌های لازم را فراهم می‌کنند تا با خیال آسوده در مسیر پرتوجویی گام بردارید.

دوره آموزش آنلاین یوگا در سطح متوسط به‌صورت ترمیک برگزار می‌شود. تمامی الزامات دوره‌های حضوری در فرایند تدریس گنجاده شده است و از نظر کیفیت مطالب ارائه شده، این دوره‌ها تفاوتی با کلاس‌های خصوصی که به‌صورت حضوری برگزار می‌شوند، ندارند. علاوه بر این، در طول دوره، خدمات پشتیبانی آنلاین جهت پاسخ به سوالات و رفع اشکال تمام  پرتو جویان ارائه می‌شود.

دوره‌های آموزش آنلاین طاتا آکادمی تحت نظر مربی بین المللی و مورد تایید فدراسیون یوگا، سرکار خانم طاهره خورسند طراحی و تدوین می‌شوند و تمامی اصول علمی و تکنیک‌های ارائه شده در کلاس‌ها پس از بررسی‌های چند مرحله‌ای ارائه می‌شوند. سبک آساناهای این دوره تلفیقی از آیینگر (آیینگار) و آشتانگاوینیاسا، با تمرکز بر نقاط آگاهی (دریشتی) و تنفس در حین انجام حرکات است. 


این سطح برای تمامی افرادی که دوره شش ترم مبتدی مجموعه طاتاآکادمی را گذرانده اند و تمام افرادی که آشنایی محدودی با یوگا دارند و یا به هر دلیلی دارای محدودیت‌های جزئی هستند مناسب است.


دوره آموزشی آنلاین یوگا در سطح متوسط در قالب ترم‌های یک ماهه و به صورت هشت جلسه ای ارائه می‌شوند. سطح متوسط شامل شش ترم آموزشی است و پس از پایان شش ترم، شما امکان ارتقا به سطح پیشرفته را خواهید داشت و می‌توانید از آموزش‌های دوره پیشرفته استفاده کنید. لازم به ذکر است، علاوه بر فایل‌های ویدیویی تمرینات بدنی، در هر جلسه فایل صوتی تمرینات ذهنی نیز برای تمام شرکت کنندگان دوره ارسال می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...