مقالات

زندگی ما متشکل از جنبه های گوناگونی است. زمانی که در مسیر رشد و آگاهی گام برمیداریم و به دنبال یک سبک صحیح در زندگی فردی و اجتماعی خود هستیم، لازم است که همه جانبه و در تمامی ابعاد سطح دانش خود را بالا ببریم و بتوانیم بیش از پیش در رفتارها و عادات خود تغییرات ایجاد کنیم. در اینجا شما می توانید در حوزه های زیر با ما همراه باشید و از مطالب بهره ببرید.

یوگا و زندگی

یوگا افراد را به تمرکز به دنیای درونی خویش، در حین تنفس، تمرکز و کشش وا‌می‌دارد.یوگا به ما می‌آموزد که به‌جای تمرکز روی تمام جنبه‌های منفی زندگی، هرروز دریک زمان مشخص، از جنبه‌های مثبت زندگی لذت برده و با انواع موقعیت‌های استرس‌زا مقابله نماییم.
برای آشنایی بیشتر با یوگا بر روی تصویر فوق کلیک کنید.

تغذیه سالم

ما همانی هستیم که می خوریم. پس بسیار مهم است که تغذیه و ورودی بدن ما چه موادی و با چه سبکی میباشند. در فرایند آگاهی و سبک زندگی سالم یکی از مهمترین موارد، نحوه خوردن و نوع تغذیه ما می باشد. علم تغذیه بسیار گسترده و نیازمند مطالعه و یادگیری است و ما در این بخش شما را با این مطالب آشنا می کنیم. برای مشاهده بخش مقالات این حوزه، روی تصویر کلیک کنید

توسعه فردی

توسعه فردی شامل یادگیری مهارت های لازم و ضروری برای رسیدن به اهداف، ارزیابی خصوصیات و به حداکثر رساندن پتانسیل هایمان در راه رسیدن به این اهداف است. فرایند توسعه فردی یک فرایند مادام العر و پیوسته است که لذت رضایت از در مسیر بودن را برای ما به همراه دارد.
برای مشاهده مقالات مرتبط با توسعه فردی، روی تصویر کلیک کنید.

آرامش و بعد انرژی

انرژی کیهانی به صورت طبیعی از طریق چاکراها، به بدن منتقل می‌شود و انرژی لازم برای فعالیت‌های بدن را تأمین می‌کند. با آگاهی از بعد انرژیکی، چاکراها و بهره مندی از روش های پاکسازی و متعادل سازی، می توان همزمان با کالبد جسمانی روی کالبد اختری و پرانیک نیز اثر گذاشت و سطح انرژی حیاتی خویش را افزایش داد.
انجام یوگا، دریافت ریکی،تمرینات ذهنی یا راهکارهای مثل ماساژ و سایر روشهای مکمل با بالا بردن انرژی حیاتی بدن (پرانا) و آزاد سازی انرژی های بلوکه شده ، زمینه یک ذهن آرام و متعادل و بدنی سالم و شاداب وتجربه زندگی با کیفیت عالی را فراهم می آورد. برای مطالعه مقالات مرتبط روی تصویر کلیک کنید.

عضویت وب‌سایت

عضویت وب‌سایت