کلاس ترمیک یوگا سطح پیشرفته (آنلاین)

کلاس آنلاین یوگا | سطح پیشرفته

از {{model.count}}
350,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
انتخاب ترم را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

معرفی دوره

دوره های آموزش آنلاین یوگا در طاتا آکادمی، در هشت جلسه و در قالب ترم های یک ماهه برگزار می شود و مبانی آموزش یوگا پیشرفته در طول شش ترم، ارائه می گردد. فرایند شرکت در کلاس های آنلاین آموزش یوگا به این صورت است که شما ابتدا ثبت نام خود را انجام می دهید و سپس از تاریخ تعیین شده توسط آکادمی برای شروع هر ترم، به طور منظم فایل های ویدیویی هر جلسه را دریافت می کنید. لازم به ذکر است، مربیان طاتا آکادمی، با حفظ کیفیت و رعایت اصول دوره های آموزشی حضوری در کلاس های آنلاین یوگا، تا پایان فرایند آموزش پشتیبانی های لازم را فراهم می کنند تا با خیال آسوده در مسیر پرتو جویی گام بردارید.

دوره آموزش آنلاین یوگا در سطح پیشرفته به صورت ترمیک برگزار می شود. تمامی الزامات دوره های حضوری در فرایند تدریس گنجاده شده است و از نظر کیفیت مطالب ارائه شده، این دوره ها تفاوتی با کلاس های خصوصی که به صورت حضوری برگزار می شوند، ندارند. علاوه بر این، در طول دوره، خدمات پشتیبانی آنلاین جهت پاسخ به سوالات و رفع اشکال تمام پرتو جویان ارائه می شود.

دوره های آنلاین طاتا آکادمی تحت نظر مربی بین المللی و مورد تایید فدراسیون یوگا، سرکار خانم طاهره خورسند طراحی و تدوین می شوند و تمامی اصول علمی و تکنیک های ارائه شده در کلاس ها پس از بررسی های چند مرحله ای ارائه می شوند. سبک آساناهای این کلاس تلفیقی از آشتانگاوینیاسا، بیکرام یوگا و پاور یوگا است. در این سطح شما با آساناهای قدرتی آشنا می شوید و انجام آن ها را  تکنیکی و اصولی می آموزید. 

این ترم برای تمامی افرادی که شش ترم سطح متوسطه را در مجموعه طاتا آکادمی گذرانده اند و یا تمامی پرتوجویانی که سالهاست با یوگا آشنایی دارند و هیچ گونه محدودیت حرکتی ندارند مناسب است.

دوره آموزشی آنلاین یوگا در سطح پیشرفته در قالب ترم های یک ماهه و به صورت هشت جلسه ای ارائه می شوند. سطح پیشرفته شامل شش ترم آموزشی است. هر چند، آموزش یوگا انتهایی ندارد و پس از ترم شش، تکنیک ها و آموزش های تکمیلی به درخواست پرتوجویان ارائه می شود. همچنین، علاوه بر فایل های ویدیویی تمرینات بدنی، در هر جلسه فایل صوتی تمرینات ذهنی نیز برای تمام شرکت کنندگان دوره ارسال می شود. 


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...